Sportovní možnosti

ŠKODALAND PLZEŇ

V Lukách 34/2976, Plzeň, www.skodaland.eu
V Plzni najdete další zajímavý sportovně-kulturní multifunkční areál. České údolí nabízí prostory jak pro aktivní činnosti mladých i dospělých, ale i odpočinek pro rodiny s dětmi. Najdete zde i prostory k vyžití pro seniory.

MOTOKÁRY PLZEŇ

U Ježíška 2, (pod mostem Milenia) Plzeň, tel: 377 442 622, www.motokarypapirna.cz
Nejdelší motokárová dráha v Plzni a bar Motokáry se nachází přímo pod kulturním centrem Papírna na ploše přesahující 3000 m². Pohodové trávení času v baru vám zpříjemní projekce sportovních událostí. Dráha se chlubí nejsilnějšími motokárami v ČR.

Aktuální nabídka prohlídek, měsíční programy i výběr z víkendových akcí je na www.visitplzen.eu.

BOLEVECKÉ RYBNÍKY

U Velkého rybníka 1, Plzeň, tel: 739 604 603
Bolevecké rybníky jsou nejvýznamnější rekreační oblastí města Plzně. Největším rybníkem je Velký bolevecký rybník s rozlohou 54 ha. Kromě koupání je využíván i k vodním sportům. Velký bolevecký rybník se přibližuje handicapovaným občanům a jejich rodinám. Kolem vodní plochy vede bezbariérová trasa bez překážek a nabízí se i zázemí pro postižené.

CYKLOTURISTIKA - PLZEŇSKÝ KRAJ - TURISTŮ RÁJ

Cykloturistika má v České republice vynikající podmínky a patří mezi nejpopulárnější celonárodní sporty. Český les je podobný, vydejte se poznat opuštěnou krajinu Českého lesa. Další atraktivní lokality jsou na Rokycansku, v Brdech, v okolí Konstantinových Lázní a na jižním Plzeňsku.

Cyklovýlety ...

U Gigantu = různé ubytování na
jednom místě v Plzni

Žijte Plzeň, žijte
Evropské hlavní město kultury